Вер

Посвята у студенти на факультеті іноземної філології

На факультеті іноземної філології відбулася традиційна посвята першокурсників у студенти. Дружня родина факультету вітала нових студентів, які вирішили присвятити своє життя вивченню іноземних мов.

Декан факультету Мороз Тетяна Олександрівна запевнила, що сьогоднішні першокурсники одного з кращих факультетів стануть чудовими фахівцями з іноземних мов.

Студенти першого курсу творчо презентували свої групи, а випускники дали настанови, поради та передали символічний «Студентський квиток». Теплі привітання, конкурси, святковий концерт та позитивні емоції створили піднесену атмосферу урочистості.

Вітаємо наших першокурсників! Бажаємо успіхів у навчанні, творчого натхнення та яскравого студентського життя!

Philology (1)

Philology (2)