Жов
2017

Всеукраїнська конференція «Ідеї В. О. Сухомлинського у контексті нової української школи»

28 вересня в МНУ імені В. О. Сухомлинського за ініціативи факультету дошкільної та початкової освіти відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Ідеї В. О. Сухомлинського у контексті нової української школи». До конференції долучилися студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Криворізького державного педагогічного університету, Херсонського державного університету тощо.

Sukhomlinsky (1)

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету академік В. Д. Будак, розпочавши роботу конференції. Під час засідання учасники розглянули питання педагогічної спадщини Василя Сухомлинського, зокрема його дитячу філософію як засіб виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, погляди щодо розвитку творчої особистості дітей, а також питання реалізації інтелектуально-творчого потенціалу майбутніх педагогів у контексті педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського.

Sukhomlinsky (2)

Sukhomlinsky (3)

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти