Жов
2017

Творчий конкурс «Філософія В. О. Сухомлинського для дітей як складова розвитку творчої особистості: від дошкілля до вищого навчального закладу»

До 99-ї річниці з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського професорсько-викладацький колектив факультету дошкільної та початкової освіти організував творчий конкурс «Філософія В. О. Сухомлинського для дітей як складова розвитку творчої особистості: від дошкілля до вищого навчального закладу». Конкурс тривав із 12 по 22 вересня. Всього у конкурсі взяли участь 43 студенти.

Так, за результатами творчого конкурсу, в номінації «Поезія»: поема, ода «Педагогіка добра»:

1 місце – Хропот Карина, студентка філологічного факультету, 2 курс, 211 група.

2 місце – Пархоменко Олександр, студент 220 групи біологічного факультету.

2 місце – Ковальчук Ольга, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 4 курс, 448 група.

3 місце – Ейснер Діана, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 2 курс, 248 група.

3 місце – Скороход Ольга, студентка факультету педагогіки та психології, 1 курс, 167 група.

3 місце – Літовка Анастасія, інститут історії, політології та права, 4 курс, 424 група.

У номінації «Літературна композиція»: твір-мініатюра, есе, етюд: «До хорошого уроку вчитель готується все життя»:

1 місце –  Герасименко Анна, студентка факультету іноземної філології, 1 курс, 146 група.

2 місце – Дворядкіна Інна, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 138 СК група.

2 місце – колектив студентів: Ярошко Наталія, Живилова Валентина, Пушкар Тетяна, Якушкіна Анна, студентки факультету дошкільної та початкової освіти, 1 курс, 128 група.

3 місце – Бєляєва Карина, студентка інституту історії, політології та права, 1 курс, 114 група.

3 місце – Мосінзова Діана, студентка факультету фізичної культури та спорту, 3 курс, 313 група.

3 місце – Шарипова Катерина, студентка філологічного факультету, 201 група.

У номінації «Кращий конспект уроку» із використанням художньо-літературних творів філософського спрямування Василя Сухомлинського:

1 місце – Бордунова Анастасія, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 4 курс, 458 група.

3 місце – Герасименко Анна, студентка факультету іноземної філології, 1 курс, 146 група.

У номінації «Ціле море світла» живопис:

1 місцеЛиманська Аліна,  студентка біологічного факультету, 5 курс, 510 група.

У номінації «Кращий портрет Василя Сухомлинського»:

1 місце –  Корнюшкіна Вікторія, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 3 курс, 348 група.

2 місце – Фістик Єлізавета, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 1 курс, 148 група.

2 місце – Сєлєхова Ольга, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 2 курс, 218 група.

3 місце – Кривцова Євгенія, студентка факультету іноземної філології, 1 курс, 136 група.

3 місце – Ценько Катерина, студентка філологічного факультету, 2 курс, 201 група.

У номінації «Ілюстрації до казок Сухомлинського»:

1 місце – Кудіна Віта, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 2 курс, 248 група.

Окремо грамотою журі вирішило відзначити студентку факультету дошкільної та початкової освіти 3 курсу 348 групи Бородіну Єлизавету за проведене дослідження і упорядкування цікавих фактів життєвого шляху В.О. Сухомлинського: «Найкращий біограф Василя Сухомлинського».

Також окремо грамотою відзначено колектив студентів 148 групи за ілюстрацію до казки В.О. Сухомлинського і присвоєно їм звання «Сповідувачі Культу Матері».

Окремою грамотою відзначено студентку 114 групи інституту історії, політології та права Холопову Владиславу за «Найкращі квіти із Саду Матері».