Жов
2017

Кафедра соціальної роботи та «Університет третього віку» відсвяткували День міста

16 вересня Миколаїв відзначив свій 228 рік народження. Посмішки, гарний настрій та краса рідного міста створили атмосферу гармонії та доброзичливості.

У місті відбулося багато цікавих заходів, серед яких – профорієнтаційна виставка вищих навчальних закладів міста. До заходу долучилася й кафедра соціальної роботи факультету педагогіки та психології. До уваги майбутніх абітурієнтів представлено спеціальність «соціальна робота»: умови вступу, працевлаштування студентів, контактна інформація, а також здобутки на науковій ниві.

Викладачі та студенти кафедри соціальної роботи представили Освітній центр «Університет третього віку», що успішно діє на базі кафедри вже сьомий рік поспіль. Представники кафедри надавали всім бажаючим детальну інформацію щодо навчання в університеті для людей поважного віку, адже охочих було чимало.

Завітавши та виставку, міський голова Олександр Сєнкевич гідно оцінив роботу кафедри, звернувши увагу на численні нагороди та досягнення й побажав нових звершень!

Mykolayiv (1)

Mykolayiv (2)

Mykolayiv (3)

Mykolayiv (4)