Жов
2017

Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «КОМУНІКАТИВНИЙ ДИСКУРС У ПОЛІКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ»

67 жовтня 2017 р. Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського (кафедра української мови і літератури, кафедра перекладу) проводить Міжнародну міждисциплінарну науково-практичну конференцію «Комунікативний дискурс у полікультурному просторі». Початок роботи конференції о 10:00 год. в актовій залі університету (реєстрація учасників – з 8:30 до 9:45).

Для обговорення пропонуються актуальні питання літературознавства, перекладознавства, мовознавства та лінгводидактики.

Під час роботи конференції планується пленарне засідання, робота секцій, круглий стіл «Сучасна картина світу в контексті полікультурної комунікації» та презентація наукової літератури. Дискусійні питання обговорюватимуть близько 300 науковців із 50-ти вищих навчальних закладів різних міст України та зарубіжних країн (Польща, Німеччина, США, Ірак, Китай, Болгарія, Азербайджан, Росія).

Формат конференції передбачає якнайповніше дослідження актуальних проблем комунікативного дискурсу завдяки залученню широкої аудиторії науковців до диспуту з визначених питань.

Контакти оргкомітету конференції:

(068)268-44-18, (095)920-57-23 – Бондар Людмила Олександрівна (відповідальний секретар конференції).

Е-mail: mnu-konf-filolog@ukr.net