Жов

В об’єктиві «Громадського проектору»

Українські філологи – студенти та викладачі кафедри української мови і літератури МНУ імені В. О. Сухомлинського підтримали український кінематограф у рамках фестивалю короткометражного кіно «Громадський проектор», на відкритому кінопоказі конкурсної програми якого демонструвалися документальні та ігрові стрічки режисерів із усієї України, у тому числі – й Миколаївщини (у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі).

Долучившись до голосування, молодь отримала можливість поспілкуватися з відомими акторами, режисерами, музикантами, продюсерами, громадськими діячами та іншими учасниками заходу.

«Родзинкою» фестивалю стала творча зустріч із актрисою кіно та театру Риммою Зюбіною, на яку були запрошені й студенти філологічного факультету, зокрема – члени студентського клубу «Філологічний «PRIME-TIME».

Community (1)

Community (2)