Жов

«Філологічний «PRIME-TIME» – студентський клуб активних і творчих!

З вересня 2017 року розпочав свою роботу студентський смарт-клуб «Філологічний «PRIME-TIME», ініційований кафедрою української мови і літератури МНУ імені В.О. Сухомлинського (модератор – Корнієнко І. А.). Основна спрямованість клубу – особистісний розвиток і духовне зростання студентів, забезпечення потреб у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля молоді. Клуб здійснює свою діяльність за такими основними напрямами: організаційним, арт-волонтерським, культурно-дозвіллєвим, агітаційно-профорієнтаційним та інформаційним.

PRIME-TIME (1)

PRIME-TIME (2)

У рамках роботи смарт-клубу вже проведено низку заходів: підготовка й випуск програми «СтудWAY», відвідування й обговорення допрем’єрного показу вистави «Мойсей» (МАХРДТ), участь у фестивалі короткометражного кіно «Громадський проектор», творча зустріч із актрисою театру і кіно Риммою Зюбіною, участь у Всеукраїнській читацькій конференції «Нові імена в українській літературі» (МОУНБ ім. О. Гмирьова), відвідування музею-квартири В. О. Сухомлинського (с. Павлиш), святкове привітання викладачів із Днем працівників освіти, активна участь в організації та проведенні загальноуніверситетських заходів.

PRIME-TIME (3)

PRIME-TIME (4)