Жов

Урочисте засідання святкової вченої ради університету

29 вересня викладачі, студенти та співробітники Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відзначили потрійне свято: 104-у річницю від дня заснування університету, 99-у річницю від дня народження великого педагога-реформатора Василя Сухомлинського та День працівника освіти, що традиційно вся Україна святкує в першу неділю жовтня.

Серед запланованих урочистостей – святкова вчена рада університету. До складу президії увійшли ректор університету Валерій Будак, перший заступник голови Миколаївської облради Іван Кухта, заступник начальника управління освіти облдержадміністрації Олена Удовиченко.

festival (1)

festival (2)

«Найбільше багатство університету – його студенти, викладачі та співробітники, які кожного дня старанними зусиллями примножують потужний потенціал рідної «альма-матер», – підкреслив ректор Валерій Будак. Заступник голови  Миколаївської облради Іван Кухта – випускник університету – зауважив, що МНУ імені В. О. Сухомлинського – це місце, куди завжди приємно повертатися, а також побажав всім працівникам освіти «міцного здоров’я, успіхів, натхнення та сил завжди слідувати принципам Василя Сухомлинського – серце своє віддавати дітям». До теплих привітань приєдналася й заступник начальника управління освіти облдержадміністрації Олена Удовиченко, побажавши освітянам міцного здоров’я, наснаги та вагомих здобутків на професійній ниві.

festival (3)

Члени президії нагородили почесними грамотами та відзнаками кращих викладачів і студентів Миколаївської обласної ради та облдержадміністрації. Грамоти Миколаївського міського голови вручив перший проректор університету, депутат міської ради Володимир Криленко. Від імені Миколаївської обласної ради профспілок голова профкому викладачів університету Віктор Січко вручив ректору університету Валерію Будаку почесну відзнаку «За соціальне партнерство» та спільно з головою студентської профспілки Олесею Олексюк нагородили кращих студентів і викладачів грамотами.

Після завершення офіційної частини для всіх присутніх відбувся святковий концерт за участі вихованців творчого центру «Естетика».

Більше фото за посиланням.

Ми – у ЗМІ: “МНУ імені в. О. Сухомлинського відзначає 104-ту річницю заснування, а освітяни – професійне свято” – Миколаївська обласна рада

festival (4)

festival (5)