Жов

Поїздка до павлиської школи

29 вересня колектив студентів і викладачів Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського вирушив на Кіровоградщину, батьківщину Василя Олександровича Сухомлинського, аби поринути у світ гуманістичних ідей видатного педагога, доторкнутися до спадщини великого Учителя.

Поїздка об’єднала переможців творчого конкурсу, присвяченого 99-й річниці з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського.

Господарі Павлиської школи радо зустріли миколаївських гостей: влаштували цікаву й пізнавальну екскурсію меморіальним музеєм, відповіли на безліч запитань, а студенти в свою чергу висадили квіти у Саду Матері, ушанувавши світлу пам’ять педагога.

school

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти