Жов
2017

Студенти філологічного факультету відвідали виставку картин «Життя коротке, мистецтво – вічне»

Студенти філологічного факультету спеціальності «Прикладна лінгвістика» відвідали художню виставку «Життя коротке, мистецтво – вічне», де зібрано чудові картини про життя Миколаєва від найталановитіших художників із різних куточків України: Наталя Лоза, Владислав Гур’єв, Андрій Коваленко, Сергій Дуплій, Сергій Лозовський, Леонід Заборовський, Сергій Півторак, Олександр Чередниченко та Олександр Кочубей. Постійний культурний та духовний розвиток, розширення світогляду – запорука гармонійного суспільства та успішної країни.

Life-2017

Прес-центр філологічного факультету