Жов

Старт програми професійного розвитку

4 жовтня на факультеті іноземної філології стартувала програма професійного розвитку з методики викладання англійської мови «American English Webinar Series 7» за підтримки Державного департаменту США.

До участі у програмі долучилися магістранти, учителі ЗОШ м. Миколаєва, викладачі англійської мови. Програма складається з серії on-line вебінарів, авторами яких є провідні американські фахівці в галузі методики викладання англійської мови. Координатором і ведучим програми є спеціаліст-стипендіат програми викладання англійської мови Державного департаменту США, учасник Програми академічних обмiнiв імені Фулбрайта Луїс Переа.

Бажаємо учасникам плідної роботи та творчих успіхів!

profession (1)

profession (2)