Жов

Зустріч студентів із представниками НАБУ

5 жовтня в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулася зустріч студентів із представниками Національного антикорупційного бюро України в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції» проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору в Україні», що здійснюється за ініціативи Програми розвитку ООН в Україні.

Під час зустрічі, що проходила в форматі «запитання-відповідь» студенти ознайомилися детальніше з обов’язками та функціями Національного антикорупційного бюро України, аспектами антикорупційної реформи в Україні, а детективи НАБУ розповіли про розслідування резонансних справ.

NABU (1)

NABU (2)