Жов

Міжнародний день спорту

20 вересня студенти факультету фізичної культури та спорту долучилися до заходів, присвячених Міжнародному дню спорту.

Із вітальним словом до присутніх звернувся голова Миколаївського міського осередку спортивної студентської спілки України Кулішов О. Ю., відзначивши нагородами за спортивні досягнення Колодія Олега, студента факультету фізичної культури та спорту, який став бронзовим призером Чемпіонату Світу та срібним призером Чемпіонату Європи зі стрибків у воду.

Після показових спортивних виступів студентів вищих навчальних закладів та учнів спортивних дитячо-юнацьких шкіл відбувся дружній матч збірних команд із футболу між ЧНУ імені Петра Могили та МНУ імені В. О. Сухомлинського.

sport (1)

sport (2)

sport (3)

sport (4)