Жов
2017

Увага! Урочисті заходи з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

12 жовтня о 11:30 в арт-холі МНУ імені В. О. Сухомлинського відбудеться захід присвячений Дню українського козацтва (організатор – кафедра української мови та літератури);

13 жовтня о 13:00 в арт-холі МНУ імені В. О. Сухомлинського відбудеться урочисте вручення погонів випускникам кафедри військової підготовки; цього ж дня о 14:00 відбудеться святковий концерт в актовій залі університету за участі бійців АТО (організатор – кафедра музичного мистецтва).

17 жовтня о 14:00 відбудуться ІІ козацькі ігри за участі військовослужбовців і студентів (організатор – факультет педагогіки та психології). Місце проведення – спортмайданчик МНУ.

Вхід вільний. Запрошуємо всіх бажаючих!

Редакція університету