Жов

Екскурсія до військової кафедри

Напередодні Дня захисника України студенти І та ІІ курсів факультету іноземної філології відвідали кафедру військової підготовки МНУ імені В. О. Сухомлинського.

Заступник завідувача кафедри з виховної роботи, полковник запасу, кандидат історичних наук, доцент Василенко С. М. розповів гостям про спеціальності та порядок роботи кафедри. У залі бойової слави студенти побачили різні експонати, багато з яких було створено студентами кафедри та  викладачами; на стенді бойової слави – фотокартки випускників кафедри та викладачів, які несли службу в зоні АТО.

Екскурсія продовжилася у навчальній аудиторії, де студенти на власні очі побачили парашути, човни та БРТ, в електронному тирі майбутні філологи перевірили свої навички стрільби з пістолета Макарова та іншої зброї.

Excursion (1)

Excursion (2)