Жов

Урочисте вручення погонів молодшого лейтинанта – 2017!

13 жовтня студенти кафедри військової підготовки Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського отримали почесні погони молодшого лейтенанта.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету В. Д. Будак, командир Миколаївської 79 ОДШБ Курач В. А. та батько випускника, доцентр кафедри психології, підполковник запасу Шевченко В. В., побажавши випускникам міцного здоров’я та мирного неба над головою.

Хвилиною мовчання студенти, викладачі та гості вшанували пам’ять загиблих у зоні АТО, а після оголошення відповідного наказу Міністерства оборони України щодо присвоєння первинного військового звання молодшого лейтенанта запасу випускники отримали омріяні погони.

lieutenant (1)

lieutenant (2)