Жов

Семінар програми професійного розвитку «American English Webinar Series 7»

19 жовтня 2017 р. на факультеті іноземної філології відбувся черговий семінар програми професійного розвитку з методики викладання англійської мови «American English Webinar Series 7» за підтримки Державного департаменту США.

Участь у семінарі взяли викладачі університету, студенти-магістранти та вчителі шкіл міста. Координатором і ведучим програми є спеціаліст-стипендіат програми викладання англійської мови Державного департаменту США, учасник Програми академічних обмiнiв імені Фулбрайта Луїс Переа.

Під час зустрічі учасники ознайомилися з досвідом провідних американських фахівців в галузі методики викладання англійської мови, обговорили можливості впровадження здобутих знань у навчальний процес тощо.

Webinar

Прес-центр факультету іноземної філології