Жов

День відкритих дверей – 2017!

21 жовтня 2017 р. в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбувся перший осінній День відкритих дверей. Під час заходу присутні насолоджувалися музичними композиціями у виконанні гурту «Art of Life» під керівництвом студента спеціальності «Музичне мистецтво» Дмитра Мосіна, мали змогу пройти психологічне профорієнтаційне тестування від факультету педагогіки та психології, відвідати екскурсію «Відважні: наші герої», отримати інформацію про курси підготовки до ЗНО, дізнатися про нововведення вступної кампанії-2018, отримати консультації про всі спеціальності університету та коледжу від провідних викладачів кафедр тощо.

Цьогоріч захід побудований у новому форматі «Тиждень професій» – це воркшопи, майстер-класи та різноманітні тренінги, які триватимуть до початку листопада. Всього на свято завітало майже 100 майбутніх абітурієнтів! Дякуємо всім за активну участь!

Open-Day (1)

Open-Day (2)