Жов

Нова команда профінформаторів

24 жовтня 2017 р. у психологічній службі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського відбулася організаційна зустріч зі студентами, зацікавленими у волонтерській профорієнтаційній діяльності.

У ході роботи керівник профорієнтаційного кабінету психологічної служби університету Л.А. Опанасенко познайомила присутніх з метою та завданнями профінформаційної роботи, структурою і специфікою теоретичної та практичної підготовки волонтерів у 2017-2018 н.р.

Зауважимо, що цього року до команди майбутніх профінформаторів долучилися студенти різних спеціальностей: психологи, соціальні працівники, економісти, історики, біологи, спортсмени.

Набір зацікавлених студентів у профорієнтаційній діяльності університету триває до 30 жовтня 2017 р. 31 жовтня 2017 р. о 12:00 запрошуємо нову команду волонтерів на перше навчальне заняття з теми: «Психологічні особливості професіогенезу».

informant-1