Лис
2017

Увага! Науково-навчальна лабораторія бізнесу і підприємництва оголошує набір слухачів!

Науково-навчальна лабораторія бізнесу і підприємництва Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського оголошує набір слухачів на спеціальний курс підготовки фахівців за кваліфікацією «Спеціаліст / Молодший спеціаліст систем менеджменту якості» наступних категорій:

• науково-педагогічні працівники (викладачі);
  • студенти вищих навчальних закладів;
  • працівники підприємств та організацій різних форм власності.

Програма спеціального курсу «Системи менеджменту якості на підприємстві» в межах курсу «Управління змінами» складена у відповідності з вимогами органу сертифікації персоналу української асоціації якості (ОСП УАЯ), акредитованого у національному агентстві з акредитації України (сертифікат визнання навчальної організації №35 від 03.05.2017 р.). Сертифікати підтвердження кваліфікації ОСП УАЯ визнаються як в Україні, так і в Євросоюзі завдяки угоді між НААУ та Європейською кооперацією з акредитації (EA). Тренери – аудитори по системі менеджменту якості.

По закінченню курсу слухачі отримують свідоцтво з правом здачі іспиту ОСП УАЯ на сертифікат «Внутрішній аудитор систем управління якістю».

Термін навчання: 74 год (1міс.)

Вартість навчання: 1300 грн

Контактна особа: Кравченко Л. О.,