Лис

Нові вершини!

13-15 жовтня 2017 р. у м. Нові-Сад (Сербія) відбувся Чемпіонату Світу з самбо серед юніорів. У Чемпіонаті Світу взяли учать спортсмени з більше ніж 35 країн. Збірна команда України виборола 4 срібних та 9 бронзових медалей, а миколаївський спортсмен Віталій Терент’єв став бронзовим призером Чемпіонату світу. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Викладача факультету іноземної філології кафедри іноземних мов Майбороду Р. В. було запрошено здійснювати перекладацький супровід учасників спортивної команди Миколаївської області. Миколаївська обласна федерація професійного дзюдо і дзюдзюцу висловила подяку Майбороді Р. В. за професійно виконану роботу та сподівається на подальше співробітництво у справі розвитку спорту та залученні молоді до здорового способу життя, у здійсненні національно-патріотичного виховання та підвищенні культурного рівня спортсменів Миколаївської області.

??????????

World-Championship (2)