Лис

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Морфологія людини та тварин»

02-03 листопада 2017 року на базі кафедри лабораторної діагностики біологічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Морфологія людини та тварин» (присвячена 70-ій річниці з дня народження професора О. І. Цебржинського).

У роботі конференції взяли участь понад 60 учасників, зокрема 15 учасників з інших міст представляли наступні вищі навчальні заклади:

ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», м. Чернівці; Харківський національний медичний університет, м. Харків; ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», м. Івано-Франківськ; ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», м. Дніпро; Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, м. Львів; Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, м. Тернопіль; Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, м. Вiнниця; ВДНЗ України «Українська медична стоматологічна академія» м. Полтава; Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, м. Харків; Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, м. Кропивницький; Одеський національний медичний університет МОЗ України, м. Одеса; Державний заклад «Луганський державний медичний університет», м. Рубіжне.

Робота конференції проводилась за наступними напрямами:

1. Функціональна морфологія органів і систем людини та тварин;
  2. Сучасні морфологічні методи дослідження;
  3. Актуальні питання формування та становлення організму в онтогенетичному та філогенетичному аспектах;
  4. Екологічна морфологія;
  5. Проблеми викладання морфологічних дисциплін.

Програма конференції була змістовною, доповіді викликали жваву дискусію та обговорення.

Для учасників конференції з інших міст були проведені екскурсії історичною частиною Миколаєва та екскурсія до краєзнавчого музею.

Учасники конференції прийняли резолюцію з рекомендаціями і побажаннями проводити таку конференцію раз на три роки.

Morphology (1)

Morphology (2)