Лис
2017

Студенти МНУ імені В. О. Сухомлинського відвідали науково-дослідний експертно-криміналістичний центр

26 жовтня 2017 р. група студентів, які вивчають юридичні дисципліни, відвідали під керівництвом професора О. А. Кириченка Миколаївський Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр та ознайомилися із сучасними можливості даного центу з проведення різних видів експертних досліджень.

Найбільшу зацікавленість у студентів викликали можливості генотипоскопічної експертизи (дослідження у виділеннях та частинах тіла людини ДНК), автотехнічної експертизи із використанням методу лазерного сканування місця дорожньо-транспортного діяння, експертиза грошей та інших цінних паперів, судово-балістична експертиза та одорологічна експертиза (дослідження слідів і зразків запаху людини за допомогою спеціально підготовлених собак-детекторів.