Лис

У співпраці з Науковою бібліотекою МНУ імені В.О.Сухомлинського

1 листопада студенти 101 та 111 груп разом із доцентом кафедри української мови і літератури І.Г.Родіоновою відвідали  Наукову бібліотеку  МНУ імені В. О. Сухомлинського в рамках вивчення курсу «Університетські студії». У межах заходу – ознайомлення з роботою інформаційно-бібліографічного відділу, правилами користування бібліотечними каталогами, історією створення бібліотеки як структурного підрозділу вищого навчального закладу та слухання тематичної лекції «Безпека людей в Інтернет-середовищі. Вплив комп’ютера на здоров’я студента».

Кафедра української мови і літератури університету дякує за співпрацю провідному бібліотекарю М. Ю.Трощенковій та завідувачу  відділу бібліотеки С. С. Гордєй.

library (1)

library (2)