Лис

ПОЧАТОК ЦІКАВИЙ, ПРОДОВЖЕННЯ БУДЕ

31 жовтня 2017 р. на базі Центру психологічної служби Миколаївського національного університету відбулося перше навчальне заняття для майбутніх профорієнтологів. Студентів, не байдужих до свідомого професійного самовизначення старшокласників, було ознайомлено з особливостями професіогенезу особистості на різних вікових етапах.

Ведуча заняття – керівник профорієнтаційного кабінету психологічної служби, викладач кафедри психології Л.А. Опанасенко в інтерактивній формі розкрила проблему професійних криз та наглядно представила типові моделі професійного становлення.

Не пропустіть наступну зустріч, яка запланована на 14 листопада 2017р., початок о 15:00. Тема заняття: «Сучасні форми та методи профорієнтаційної роботи».

prof (1)

prof (2)