Лис
2017

Урочисте відкриття Тижня циклової комісії з управління та адміністрування Коледжу МНУ імені В.О.Сухомлинського

6 листопада 2017 року відбулося урочисте відкриття Тижня циклової комісії з управління та адміністрування Коледжу МНУ імені В.О.Сухомлинського в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності. Під час відкриття було представлено напрямки діяльності циклової комісії коледжу та план проведення Тижня циклової комісії на 2017-2018 н.р.

Викладачі циклової комісії з управління та адміністрування й студентський актив бадьоро залучають усіх студентів коледжу до цікавих фінансово-економічних заходів в рамках тижня циклової комісії. Під час екскурсій до виробничого підприємства та банківських установ, ділових ігор, тренінгів, бізнес-квестів студенти дізнаються про фінансові нюанси сучасного реформування та розвинуть свої здібності практичного застосування придбаних теоретичних навичок у реалії.

Отже, долучайтеся до нас, буде цікаво!

College (1)

College (2)