Лис

Осінній форум вчителів англійської мови

Викладачі факультету іноземної філології Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського Луїс Переа та Лідія Айзікова взяли участь у Осінньому форумі вчителів англійської мови м. Одеси, який відбувся за підтримки Державного департаменту США та Посольства США в Україні. На освітньому заході були присутні понад 70 вчителів і викладачів англійської мови з Одеси та інших міст України. Викладач англійської мови за програмою «Спеціаліст з викладання англійської мови, стипендіат Державного департаменту США Луїс Переа разом зі своєю колегою Джої Фордайс здійснили тренінги з презентаіцїних технік для фасилітаторів заходу; Лідія Айзікова провела семінар «Teacher’s Toolkit – Lifehacks for Every Lesson».

teachers (1)

teachers (2)