Лис

Тренінг «Розвиток та формування Я-образу»

6 листопада 2017 року для студентів 458 групи факультету дошкільної та початкової освіти спеціальності «Початкова освіта» пройшов тренінг на тему «Розвиток та формування Я-образу».

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.

Під час заняття тренер разом з учасниками створювали самопрезентації власного імені, формували позитивний Я-образ, за допомогою цікавих вправ були створені умови для прояву самостійності та ініціативи під час вирішення творчих завдань, емоційної розкутості.

Наприкінці заняття майже всі учасники мали уявлення щодо формування «Я-концепції» і Я-образу, адже це сприяє поглибленому проникненню у свій внутрішній світ, успішній побудові поведінки молодої людини, набуття усвідомлення власного місця в навколишньому світі.

Тренінгове заняття пройшло на позитивній ноті, панувала атмосфера толерантності й поваги один до одного, всі учасники були задоволені результатом.

Training (1)

Training (2)