Лис

Cambridge Teacher Development Tour

08 листопада 2017 року у Миколаєві Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press) та Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment) провели Cambridge Teacher Development Tour.

Присутні мали можливість ознайомитися з навчально-методичними матеріалами для підготовки до усього спектру міжнародних іспитів, зокрема, Cambridge English: First (B2). Цікавою і корисною стала співпраця з представником центру Cambridge English Крістофером Різом, який провів тренінг з ефективної підготовки екзаменаційного блоку «Reading». У заході взяла участь Юлія Василевич, доцент кафедри політології МНУ імені В. О. Сухомлинського.

Development Tour (1)

Development Tour (2)