Лис

Благодійна акція «Зігрій серце дитини»

06 листопада 2017 року за ініціативи студентської ради факультету дошкільної та початкової освіти було проведено ярмарок «Зігрій серце дитини», на якому були представлені власноруч виготовлені вироби декартивно-прикладного мистецтва. Така акція вже стала традиційною на факультеті. Зібрані студентами кошти, будуть передані на допомогу дітям-сиротам. Мета акції – подарувати дітям радість, тепло, підтримати їхню віру в добро та казку.

08 листопада студенти 328 групи завітали до дитячого будинку «Червоне сонечко» та потішили малят театралізованою виставою «Пан Коцький». Також, студенти подарували закладу ігри для розвитку дітей, а вихованцям море позитивних емоцій.

Діти та працівники закладу були задоволені проведеним заходом і чекають студентів з наступною програмою.

Children (1)

Children (2)