Лис

Тиждень української мови

З 23 жовтня по 3 листопада на факультеті дошкільної та початкової освіти пройшов Тиждень української мови, присвячений Дню української писемності та мови. Були проведені такі заходи: конкурс творчих робіт, вікторина «Найкращий знавець рідної мови», засідання Круглого столу «Походження прізвищ та імен»; святкова урочистість «Як парость виноградної лози, плекайте мову…».

Серед усіх учасників було визначено переможців: Семикіна Вікторія, студентка 258 групи в конкурсі творчих робіт у номінації «Поезія»;
Макарова Оксана, студентка 248 групи у вікторині «Найкращий знавець рідної мови».

Засідання Круглого столу «Походження прізвищ та імен» організували: доцент кафедри початкової освіти Марущак В. С. зі студентами 248, 258 груп.

Week-ukr (1)

Week-ukr (2)