Лис

«Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим»

З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери, в Коледжі МНУ імені В. О. Сухомлинського відбулось святкове дійство, за участі студентів спеціальності «Соціальна робота» під керівництвом Войтовської А. М. та Демиденко А. І. Нашим студентам було що показати: піснями, танцями, гумористичними виступами, конкурсами, міні-тренінгом за сучасними психологічними методиками талановиті студенти дивували публіку. Крім того, студентки спеціальності були нагороджені почесними грамотами за участь (Романчук Ірина, Лашкул Діана, Солона Валерія) та перемогу (Шатохіна Катерина) у конкурсі есе «Моя майбутня професія», що пройшов на базі Харківського політехнічного інституту.

День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки по службовому обов’язку, але і по велінню совісті і поклику душі. Адже вони дарують людям надію на краще, своєчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з тих, хто обрав для себе роботу у цій сфері, слова Івана Франка – «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» – стають сенсом життя.

Свято пройшло весело й цікаво, а гості та учасники залишилися у піднесеному настрої та отримали заряд позитиву!

social (1)

social (2)