Лис

Засідання економічного клубу «Це нас хвилює»

У співпраці циклової комісії з управління та адміністрування Коледжу МНУ імені В.О.Сухомлинського з економічним факультетом МНУ імені В. О. Сухомлинського 10 листопада 2017 року в 325.11 аудиторії відбулося засідання членів економічного клубу «Це нас хвилює», під час якого було обговорено найактуальніші на сьогодні економічні питання, зокрема тенденції розвитку IT сфери в Україні, переваги та недоліки «шерингової економіки», наслідки та вплив на грошовий обіг тіньової економіки, соціально-економічні критерії ефективного функціонування банківської системи, сутніть, переваги та недоліки застосування біткоїну, суттєвої різниці рейтингів розвинутих та щасливих країн, а також переваги та наслідки децентралізації влади в Україні.

Дякуємо за співпрацю кандидату економічних наук, доценту кафедри економіки, міжнародних економічних відносин МНУ імені В. О. Сухомлинського Рехтеті Олександру Миколайовичу, студенткам групи 179 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» МНУ імені В. О. Сухомлинського Журбі Юлії та Бурчиць Маргариті та студентам спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Правознавство» Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського Резніченко Аліні, Торлопову Артемію, Барановій Яні, Деркач Маргариті, Леонтьєвій Інні, Казновській Ірині та Заінчковській Валентині за активну участь у засіданні клубу.

Хоча Тиждень циклової комісії з управління та адміністрування в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності закінчується, ми не зупиняємося на досягнутому і будемо далі впроваджувати фінансову грамотність.

it-worries-us (1)

it-worries-us (2)