Лис
2017

Зустріч студентів з головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Юрійовичем Савченком

15 листопада 2017 р. відбулася зустріч студентів університету з головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Юрійовичем Савченком. Напередодні Міжнародного дня студента Олексій Юрійович нагородив найкращих студентів університету та подарував університету свою книгу «Воїни світла Миколаївщини» про хлопців-захисників, учасників АТО.

У ході зустрічі губернатор області поділився зі студентами своїми планами, щодо покращення інфраструктури області, відповів на запитання студентів та викладачів.

Олексій Юрійович побажав студентам наснаги, постійного самовдосконалення та реалізації усього задуманого, адже молодь – майбутнє нашої нації!

Savchenko1

Savchenko2