Лис

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Згідно з Програмою Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе» 16 листопада у Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського на факультеті дошкільної та початкової освіти відбулося літературно-філософське ревю «Світ ловив мене, та не спіймав……» – стежками Григорія Сковороди, яке присвячене 295 річниці з  дня народження видатного письменника – філософа, людини, яка залишила по собі феноменальну творчу спадщину.

Захід, підготовлений   студентами 428 групи спільно з співробітниками Наукової бібліотеки Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та викладачами кафедри дошкільної освіти, дав змогу заглибитись у творчий доробок Г.С. Сковороди, його життєву філософію, переглянути відеонарис з життя славетного українця, долучитися до експозиції книжкової виставки, побачити драматизацію байок Г. С. Сковороди.

Skovoroda1

Skovoroda2