Лис
2017

Студенти МНУ імені В. О. Сухомлинського отримали стипендії Миколаївського міського голови!

17 листопада 2017 р. у стінах Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру найкращі студенти миколаївських навчальних закладів отримали стипендії міського голови міської ради.

Студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та Коледжу з гордістю представили alma-mater. Стипендії міського голови отримали:

1. Лє Ван Шон – факультет іноземної філології
  2. Махова Марина – інститут історії, політології та права
  3. Колесніков Максим – інститут історії, політології та права
  4. Кліментьєв Ростислав – біологічний факультет
  5. Дарієнко Наталя – факультет дошкільної та початкової освіти
  6. Кривцов Артем – коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського
  7. Тропіна Анастасія – коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

Вітаємо переможців та бажаємо наснаги та успіхів!

students-mnu-1

students-mnu-2