logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського23
Лис
2017

Впровадження принципів третього циклу освіти в Європі та Україні

     21 листопада 2017 р. у МНУ імені В. О. Сухомлинського відбувся семінар на тему «Впровадження принципів третього циклу освіти в Європі та Україні». Перед викладачами виступили керівник відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності Штепа О. В., завідувач кафедри англійської мови і літератури Мироненко Т. П., завідувач кафедри перекладу Солодка А. К., завідувач кафедри політології Ніколаєнко Н. О. та доцент кафедри політології Ворчакова І. Є.

     Доповідачі поділилися особливостями організації процесу отримання наукового ступеня PhD та досвідом навчальних закладів Європи, зокрема Фінляндії, Ірландії, Великобританії та Франції. Також, наголосили на особливостях структур спеціалізованих вчених рад, що функціонують закордоном. В рамках роботи програми Еразмус+ окреслили основні напрями та проекти, які наразі є актуальними.

     На семінарі було ухвалено рішення взяти інформацію до опрацювання, внести зміни до програм підготовки докторів філософії та забезпечити входження Наукового вісника МНУ імені В. О. Сухомлинського до наукометричних баз Scopus та Web of Science.

seminar-1

seminar-2

seminar-3

seminar-4

seminar-5

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*