Лис

Семінар в рамках інформаційних днів програми Європейського союзу Еразмус+

22 листопада 2017 року відбувся семінар за ініціативи відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності в рамках інформаційних днів програми Європейського союзу Еразмус+. На семінарі обговорювалась актуальні питання щодо особливостей роботи напрямів КА1 та КА2, яка процедура подачі заявок на конкурс проектів та основні шляхи їх реалізації. Керівник відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності Штепа О. В. поділилася досвідом спілкування з іноземними колегами та як поетапно підготувати конкурсну пропозицію для участі в конкурсі. Також, піднімалися питання розрізнення академічної та кредитної мобільності для студентів та види мобільності для викладачів.

Нагадаємо, що 29.11.2017 р. та 30.11.2017 р. відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності запрошує всіх бажаючих викладачів та студентів до участі у двох семінарах, що відбудуться о 14.00 в ауд. 02.410.

Erasmus+1

Erasmus+2