Лис

Батьківські збори на факультеті дошкільної та початкової освіти

Важливою складовою освітнього процесу є робота з батьками. Професорсько-викладацький склад факультету дошкільної та початкової освіти постійно працює над вдосконаленням форм та методів виховної роботи, намагаючись як можна більше залучати до цього батьків.

Тому, традиційним на факультеті є проведення зборів батьків студентів І курсу з адміністрацією, кураторами, викладачами факультету.

Перед присутніми виступили декан факультету проф. Т. М. Степанова, завідувачі випускових кафедр «Дошкільної освіти» та «Початкової освіти» проф. О. С. Трифонова, проф. С. І. Якименко та куратори Вдовиченко Р. П., Рєпка А. О., Казанжи О. В, Паршук С. М., Січко І. О.

У зборах взяли участь 67% батьків. Після завершення зустрічі, батьки переглянули виставку творчих робіт організовану Тарасюк А. М.