Лис

Нагородження переможців конкурсу «Волонтер року»

24 листопада, у виставковій залі міського палацу культури і мистецтва відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Волонтер року».

Волонтерська група «Відкрите серце» спеціальності «Спеціальна освіта» факультету педагогіки та психології стала переможцем у номінації «Краща волонтерська організація (група)».

Переможців конкурсу з усієї Миколаївщини привітав перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації. З вітальним словом він звернувся до усіх присутніх та подякував їм за чуйність, людяність та активну життєву позицію.

Вітаємо групу волонтерів-переможців і бажаємо натхнення на подальші звершення!

Volunteer-2017-1

Volunteer-2017-2