Лис

60 років від дня заснування факультету фізичної культури та спорту

24 листопада 2017 р. факультет фізичної культури та спорту відзначив ювілей – 60 років від дня заснування.

60-years-0

60-years-2

Ректор університету академік НАПН України В. Д. Будак привітав професорсько-викладацький колектив, студентів та співробітників факультету з ювілеєм, побажав процвітання, нових успіхів у науковій та освітній сферах, а також, спортивних досягнень.

60-years-1

На святі були присутніми відомі й шановані випускники факультету фізичної культури та спорту:

• Заступник начальника відділу з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації – Віктор Миколайович Гінкул.
  • Начальник обласного відділення фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, відмінник освіти, заслужений працівник фізичної культури та спорту – Олександр Юрійович Кулішов.
  • Начальник управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради, заслужений майстер спорту, чемпіон Європи, віце-чемпіон Світу, учасник Олімпійських ігор 2004 р. з боксу – Олег Валерійович Машкін.
  • Голова Національного Олімпійського комітету України в Миколаївській області – Вадим Вікторович Прокопович.
  • Олімпійський чемпіон 1980 р. з кінного спорту – Віктор Погановський.
  • Відмінник освіти, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України,  майстер спорту СРСР – Віталій Іванович Бердник.
  • Відмінник освіти України, директор загальноосвітньої школи №51, вчитель вищої категорії, людина року в м. Миколаєві 2009 року – Євген Іванович Масюта.

60-years-3

60-years-5