Лис

Знати, щоб жити!

29 листопада, на передодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, студенти 1 курсу факультету фізичної культури та спорту разом з заступником з навчальної роботи Борецької Н. О. долучилися до акції підтримки людей з ВІЛ/СНІД.

Заступник декана факультету з виховної роботи Адаменко О. О. разом з представниками студентського самоврядування факультету провели інформаційно-інтерактивний захід.

Мета заходу – формування толерантного ставлення студентської молоді до людей з ВІЛ та СНІД.

Захід розпочався приєднанням кожного учасника до цієї проблеми, прикріпленням червоних стрічок – символу небайдужих до хворих на СНІД.

Протягом заходу студенти активно брали участь у завданнях інтерактивного спрямування: гра «Вірю-Не вірю», робота з картками «Шляхи передачі ВІЛ», вправа «Ситуації, в яких ми ризикуємо».

Захід завершився вправою «Дискусія» у якій учасники добирали аргументи щодо толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних та до людей зі СНІД.

live-1

live-2