Лис

Семінари в рамках інформаційних днів Програми Європейського союзу Еразмус+

29 і 30 листопада в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулися семінари в рамках інформаційних днів Програми Європейського союзу Еразмус+.

Цього разу, учасники семінарів говорили про напрям «Жан Моне» та про індивідуальні можливості в рамках Програми Еразмус+ та інших Європейських Програм.

Керівник відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності Штепа О. В. детально окреслила діяльність напряму «Жан Моне», основні вектори розвитку, проектні гранти, що функціонують в межах напряму, особливості модулів та видів діяльності в рамках проекту. Не оминули увагою і можливості академічних обмінів та дебатів, а також викладання та дослідження в області європейських студій та індивідуальні можливості викладачів в рамках Програми Еразмус+.

Особливу увагу було зосереджено на процедурі розроблення і подання проектної заявки та заповнення аплікаційних форм.

Erasmus-plus