Гру
2017

Викладачі МНУ імені В. О. Сухомлинського продовжують Міжнародне стажування у рамках Проекту ЕРАЗМУС+

З 28 листопада по 8 грудня 2017 року координатор проекту Еразмус+ від МНУ імені В. О. Сухомлинського доцент Мироненко Т. П. та провідний фахівець доцент Л. С. Добровольська  відвідують Астонський університет (м. Бірмінгем, Велика Британія). Протягом візиту викладачі кафедри англійської мови і літератури взяли участь у науково-дослідному семінарі “Content and Language Integrated Learning”(CLIL). Учасники ознайомились з практикою  міжнародних експертів в області предметно-мовного інтегрованого навчання, взяли участь у роботі сесій, присвячених CLIL.

Продуктивне навчання та обмін досвідом у рамках міжнародного проекту об’єднали викладачів вищих навчальних закладів Великобританії та України, провідних фахівців європейського рівня.

Erasmus+_1

Erasmus+_2