Гру

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ «ЖИТТЯ НА НУЛІ»

01 грудня 2017 року у галереї мистецтв Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відкрилася виставка Мистецького проекту «Життя на нулі».

Яке воно – мистецтво, народжене на «нулі»? Питання, на яке намагається дати відповідь проект. Він складається з кількох незалежних, тематично об’єднаних частин: фотовиставки, виставки живопису, музичної композиції, зустрічі із ветеранами – учасниками АТО.

Гостем став Смирнов Олександр Ігорович, старший викладач кафедри історії, етнології та археології МНУ імені В. О. Сухомлинського, офіцер резерву 79 десантно-штурмової бригади.

За допомогою творчих робіт бійців, учасників АТО, проект надає можливість розказати про війну, про роль особистості у цій війні. А глядач має можливість через мистецькі твори наблизитися розумінням до того гіркого досвіду.

Life-is-zero-1

Life-is-zero-2