Гру
2017

Півфінал Кубку ректора Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

30 листопада в стінах університету зібралися веселі та кмітливі для того, щоб поборотися за участь у фіналі Кубку ректора МНУ імені В. О. Сухомлинського з КВН.

Перед суддями виступили команди філологічного факультету «Вільна каса» та «Без варіантів», команда факультету іноземної філології «В джазе только девушки», факультету дошкільної та початкової освіти «Наша Галя балувана», біологічного факультету «San Francisco», економічного факультету «Волки с Никольской», механіко-математичного факультету «Шифр Шеннона» та команда Коледжу «Bananchiki», а також, поборотися з ними вирішила і команда Миколаєва «Всегда вовремя».

Команди зіграли два конкурси, візитку та розминку з залом і журі. Судді виявились напрочуд щедрими, тож у фіналі ми побачимо абсолютно всі команди. Вони й будуть боротися за честь бути головними гумористами університету.

Відео виступів команд можна переглянути тут найближчим часом.

kvn-1

kvn-2