Гру

VI Регіональна виставка-форум «Українська книга та преса на Миколаївщині»

5 грудня 2017 р. в обласній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулася VI Регіональна виставка-форум «Українська книга та преса на Миколаївщині». Форум зібрав видавців, журналістів, письменників, істориків і краєзнавців – усіх, хто любить і цінує книгу, для кого книга є невичерпним джерелом знань, мудрості, історії та духовності народу, а преса – ефективним інструментом передачі інформації з усіх сфер людської діяльності. Активними учасниками були також і студенти МНУ імені В. О. Сухомлинського.

Програма виставки-форуму була насичена: вітання газет-ювілярів, презентації нових книг, зустрічі з авторами.

library-1

library-2