Гру
2017

Зустріч студентів зі старшим солдатом 1-го механізованого батальйону 28-ї окремої механізованої бригади Неродою Максимом Анатолійовичем

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та в рамках патріотичного виховання студентської молоді 5 грудня 2017 року відбулась бесіда-зустріч студентів інституту історії, політології та права зі старшим солдатом 1-го механізованого батальйону 28-ї окремої механізованої бригади Неродою Максимом Анатолійовичем.

У ході зустрічі Максим Анатолійович урочисто передав Прапор нашої держави, з яким перебували бійці бригади на передових позиціях, до Музею нашого університету.

Слава і шана нашим воїнам, які захищають спокій кожного з нас!

Neroda-1

Neroda-2