logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського07
Гру
2017

Робімо добро разом!

     Як відомо, 6 грудня у Німеччині святкують День Святого Миколая. Кафедра німецької мови та літератури факультету іноземної філології вирішила долучитися до німецької традиції і провести у стінах Миколаївського університету імені В. О. Сухомлинського благодійний ярмарок «Deutsche Küche». Усі бажаючі мали змогу поласувати традиційними німецькими стравами, які студенти та викладачі кафедри німецької мови та літератури готували із душею. Не випадково захід був організований напередодні українського дня Святого Миколая, адже усі виручені кошти підуть на допомогу діткам із дитячого будинку м. Миколаєва.

     Слушно зазначити, що кафедра німецької мови та літератури не вперше проводить подібний захід, але вперше за декілька років з таким розмахом. Організатором благодійного Ярмарку виступила викладач кафедри німецької мови – Похитун Тетяна Андріївна, яка, за підтримки представника Центру німецької культури у місті Миколаїв – Гнат Тетяни Володимирівни, змогла створити незабутню німецьку атмосферу свята. Звісно ж, студенти кафедри взяли активну участь у підготовці та проведенні Ярмарку.

     Тендітна Шевченко Ганна та мужній Дяченко Олександр у ролі ведучих, розповіли присутнім про головну мету заходу – допомогу дітям. А для справді ярмаркового настрою, студентки 336 групи Кучма Аліна та Каліушка Маргарита презентували глядачам традиційний німецький танець, який завів публіку та налаштував на святковий лад. А на згадку від 436н групи кожен отримав цукерку з передбаченням на наступний рік!

     Вперше за історію проведення благодійного ярмарку була зібрана рекордна для факультету сума! Ми щиро дякуємо усім, хто взяв участь у цій невеличкій акції добра! Даруймо тепло разом!

Deutsche-Küche-1

Deutsche-Küche-2

Deutsche-Küche-3

Deutsche-Küche-4

Deutsche-Küche-5

Deutsche-Küche-6

Deutsche-Küche-7

Deutsche-Küche-8

Deutsche-Küche-9

Deutsche-Küche-10

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*