Гру
2017

Зустріч-лекція з обласним лікарем-гінекологом дитячого та підліткового віку та представниками фармакологічної компанії

07 грудня 2017 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулась зустріч-лекція з обласним лікарем-гінекологом дитячого та підліткового віку Хардіковою Тамарою Анатоліївною та представниками фармакологічної компанії.

Для дівчат-студенток гості підібрали актуальну на сьогоднішній день тему «Сучасні методи контрацепції, їх види та надійність». На зустрічі Тамара Анатоліївна зосередила свою увагу на основних видах, методах та способах контрацепції. Лікар зауважила, що на цю тему не прийнято говорити, але вона потребує уваги, адже це стосується здоров’я кожної дівчини.

doctor-1

doctor-2